Portal office přihlášení. Univerzita Hradec Králové 2018-07-12

Portal office přihlášení Rating: 7,1/10 1408 reviews

Welcome

portal office přihlášení

U studentů od zapsání do studia, u zaměstnanců od přenesení údajů z personálního systému obvykle ráno v první pracovní den. Z jakéhokoliv počítače i domácího stačí zadat do prohlížeče adresu. Jednou z menších ale zajímavých změn a aktualit cloudové platformy je nová obrazovka pro přihlášení koncových uživatelů. Přihlášení do Pro správce a koncové uživatele: po přihlášení na adresu se ocitnete na úvodní stránce aplikace Office 365. Uživatelské jméno a heslo Při přihlašování je důležité používat uživatelské jméno ve formátu vse. Název účtu, ke kterému jste přihlášeni, se zobrazí v záhlaví.

Next

Portál veřejné správy

portal office přihlášení

Zadejte nové heslo, které jste si vytvořili o pár kroků výše a přihlaste se. Největší změnou je rozdělení obrazovek pro zadání uživatelského jména a hesla na dvě samostatná okna. Může to být osobní Účet Microsoft, který je spojený s Office, nebo uživatelské jméno a heslo, které používáte pro svůj pracovní nebo školní účet. Od této chvíle máte přístup do webového portálu Office 365. Může to být váš osobní Účet Microsoft, který je spojený s Office, nebo uživatelské jméno a heslo, které používáte pro svůj pracovní nebo školní účet. Uživatel tak nejdříve buď zadá svoji e-mailovou adresu či vybere jednu z uložených z nabídky a až na nové obrazovce zadá heslo.

Next

Portál Office 365 získal novou přihlašovací obrazovku

portal office přihlášení

Při prvním přihlášení je potřeba nahradit dočasné jednorázové heslo nějakým vlastním. Může to být osobní Účet Microsoft, který je spojený s Office, nebo uživatelské jméno a heslo, které používáte pro svůj pracovní nebo školní účet. Pomocí následujících kroků přejděte přímo do Centrum pro správu Dynamics 365, kde můžete spravovat vaši instanci aplikace Dynamics 365 online. Možnosti nastavování se mění v závislosti na tom, jakou máte zrovna aktivní aplikaci. Při vymýšlení hesla se můžete případně nechat. Pokud jste správce systému Dynamics 365, zobrazí se vám dlaždice Správce. Seznam datových schránek naleznete na adrese.

Next

Přihlášení do Office 365

portal office přihlášení

. Otevřete Poštu Kliknutím na modrý pruh potvrďte, že se přihlašujete správným účtem. Možnosti nastavování se mění v závislosti na tom, jakou máte zrovna aktivní aplikaci. Můžete se přihlásit pomocí Centrum pro správu Office 365, nebo přímo. Pokud máte zájem o další informace o platformě , kontaktujte prosím náš tým pomocí formuláře níže: Další podrobnosti o novinkách najdete ve článku na. Může to být váš osobní Účet Microsoft nebo uživatelské jméno a heslo, které používáte pro svůj pracovní nebo školní účet. Poznámka: Pokud jste v aplikaci OneNote, vyberte v horní nabídce OneNote a pak vyberte Přihlásit.

Next

První přihlášení k portálu Office 365

portal office přihlášení

Po přihlášení jste automaticky přihlášeni i k online službám, jako je Office Online nebo OneDrive. Microsoft k této změně nevydal žádnou oficiální informací, není tak zatím jisté kdy se dostane ke všem uživatelům. Pokud jste se ještě nepřihlásili, klikněte na Přihlásit se. Dlaždice, které se zobrazují na úvodní stránce, závisí na tom, jaké licence máte. Nelze použít e-mailovou adresu ve tvaru vse.

Next

Portál UPOL

portal office přihlášení

Odtud se můžete dostat do Centrum pro správu Dynamics 365. Její funkcionalita je víceméně stejná jako v předchozí verzi, má však nový a předělaný grafický layout. Může to být váš osobní Účet Microsoft, který je spojený s Office, nebo uživatelské jméno a heslo, které používáte pro svůj pracovní nebo školní účet. Po kliknutí na tuto dlaždici se dostanete do Centrum pro správu Office 365, kde můžete zobrazit stav vaší služby, spravovat uživatele, spravovat licence a mnohé další pro všechny online služby přidružené k vašemu účtu. V ohlasech prvních uživatelů také zaznívá, že proces přihlášení je rychlejší a plynulejší. Pokud si student změní heslo stejný den, kdy byl zapsán do studia, tak se toto heslo nedostane do Office 365, neboť účet v Office 365 se zakládá přes noc. Stejnopisy Sbírky zákonů naleznete na stránce.

Next

Přihlášení k Office 365

portal office přihlášení

Přímé přihlášení k domovské stránce Dynamics 365 Máme novou domovskou stránku Dynamics 365, kde můžete spravovat a otevírat aplikace Dynamics 365. Přímé přihlášení do centra pro správu Dynamics 365 Někteří správci aplikace Dynamics 365 nebo role správce Office 365 nemusí získat přístup do Centrum pro správu Dynamics 365 po přihlášení na. Řešení není závislé na používaném operačním systému. V souvislosti s tím získal i novou podobou. Na následující obrazovce klikněte na modrý čtvereček v levém horním rohu. Vzhled přihlašovací autentizační stránky VŠE ve většině prohlížečů: Odlišně se chová Internet Explorer — pokud používáte školní počítač a jste přihlášení do domény, tak Vás automaticky přihlásí.

Next

Univerzita Hradec Králové

portal office přihlášení

Vaše uživatelské jméno závisí na tom, zda vaše organizace používá standardní doménu Office 365 například username contoso. Pokud například máte licence pro Office 365 a Dynamics 365 online , zobrazí se dlaždice pro aplikace Microsoft Office, jako jsou Word, OneDrive a SharePoint, i dlaždice pro Dynamics 365. Zadejte dočasné a nové heslo a klikněte na tlačítko Aktualizovat heslo a přihlásit se. Orientace v Office 365 po přihlášení Po přihlášení se Vám objeví buď okno s elektronickou poštou Outlook či úvodní portál Office 365 závisí na nastavení a použitém vstupním bodu pro přihlášení. Pro řešení potíží se lze přihlásit k aplikaci Dynamics 365 pomocí nástroje Support and Recovery Assistant for Office 365.

Next

Přihlášení k Office 365

portal office přihlášení

Děkujeme za pochopení, Ministerstvo vnitra. Vyberte správný jazyk a časové pásmo a klikněte na Uložit. V systému je možné pracovat přes webové rozhraní přes internetový prohlížeč, např. V sekci Nastavení služeb Office 365 pod ozubeným kolečkem vedle jména lze najít různá nastavení účtu, včetně možnosti stáhnout si některé aplikace, např. Excel pro Office 365 Word pro Office 365 Outlook pro Office 365 PowerPoint pro Office 365 Publisher pro Office 365 Access pro Office 365 Excel pro Office 365 pro Mac Word pro Office 365 pro Mac Outlook pro Office 365 pro Mac PowerPoint pro Office 365 pro Mac Office 2019 pro Mac Excel 2019 Word 2019 Outlook 2019 PowerPoint 2019 OneNote 2016 Publisher 2019 Access 2019 Visio Professional 2019 Visio Standard 2019 Project Professional 2019 Excel 2016 Excel 2019 pro Mac OneNote pro Mac PowerPoint 2019 pro Mac Word 2019 pro Mac Word 2016 Outlook 2016 PowerPoint 2016 OneNote 2013 Publisher 2016 Access 2016 Visio 2013 Visio Professional 2016 Visio Standard 2016 Project Professional 2016 Excel 2013 Office pro podnikatele Office 365 správci Word 2013 Outlook 2013 Office 365 pro domácnosti Office 365 Small Business PowerPoint 2013 Office 365 Small Business správci Publisher 2013 Access 2013 PowerPoint 2016 pro Mac Excel Online Word Online PowerPoint Online Project Online OneNote Online Office 2013 Office 365 pro Mac Office.

Next

Portál veřejné správy

portal office přihlášení

Internet Explorer, Firefox, Opera,… nebo pomocí specializovaných klientů, např. Vaše uživatelské jméno závisí na tom, zda vaše organizace používá standardní doménu Office 365 například username contoso. Jiné způsoby, jak získat přístup k aplikacím Dynamics a Office 365, naleznete v části. Klepnutím na dlaždici Dynamics 365 přejděte na domovskou stránku Dynamics 365. Informační část aktuálně obsahuje výhradně služby určené platnými právními předpisy. Nová obrazovka obsahuje také lepší možnosti customizace, můžete si ji tak upravit podle Vašeho firemního brandingu.

Next